Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MAKEBLOCK

( ilość produktów: 3 )

Przedstawiamy niezwykłego robota do samodzielnego montażu, który nauczy Twoje dziecko programowania. Został zaprojektowany tak, aby każdy mógł z łatwością nauczyć się technik programowania za pomocą cyfrowego pióra, bloczków w aplikacji, jak również w bardziej zaawansowanych językach. Różne rodzaje robotów skierowane są dla różnych poziomów umiejętności. Dzięki intuicyjnemu procesowi montażu robot do składania dla dzieci pomoże zrozumieć podstawy programowania, zapewniając jednocześnie świetną rozrywkę zarówno małym dzieciom, jak i nastolatkom. Kup robot do złożenia już dziś i rozpocznij podróż Twojego dziecka do kreatywnego kodowania.

Roboty do składania i programowania Makeblock 

Przedstawiamy roboty do składania i programowania Makeblock. Makeblock to innowacyjny zestaw klocków, który pozwala dzieciom na rozwijanie kreatywności i zdolności technicznych. Te nowoczesne roboty do samodzielnego montażu integrują programowanie i robotykę w bardzo łatwy i przyjazny sposób. Dzięki różnorodności modułów i bloków można stworzyć wiele ciekawych projektów, np. roboty gąsienicowe, samochody, czy inne maszyny! Robot do zbudowania Makeblock umożliwia programowanie za pomocą aplikacji, jak również obsługę za pomocą zdalnego sterowania. To świetny sposób, aby dzieci poznały na własnej skórze zasadę działania urządzeń elektronicznych, rozwijały logiczne myślenie i analizę.

Makeblock - odkryj świat edukacyjnych robotów konstrukcyjnych!

Makeblock to innowacyjna seria edukacyjnych robotów, która wprowadza dzieci w fascynujący świat nauki poprzez zabawę. Każdy robot Makeblock pozwala na budowanie i programowanie różnorodnych konstrukcji, rozwijając umiejętności STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Roboty Makeblock - własne unikatowe projekty

Jedną z głównych zalet robotów Makeblock jest możliwość zbudowania i zaprogramowania wielu różnych konstrukcji robotów. Dzieci mogą eksperymentować z różnymi układami mechanicznymi i elektrycznymi, co pozwala im rozwijać umiejętności projektowania, optymalizacji konstrukcji i rozwiązywania problemów.

Makeblock - możliwości

Makeblock współpracuje z graficznymi i tekstowymi językami programowania, a także aplikacjami na urządzenia mobilne. Dzieci mogą używać intuicyjnego oprogramowania, aby zaprogramować zachowanie swojego robota, tworząc sekwencje ruchów, sterując czujnikami i interakcjami. Korzystając z robotów Makeblock, dzieci poznają zarówno części elektryczne, jak i mechaniczne. Mogą zobaczyć, jak działają silniki, czujniki, przekładnie i inne elementy.

Roboty edukacyjne - nauka przez zabawę

Jednak najważniejsze jest to, że roboty Makeblock umożliwiają dzieciom naukę przez zabawę. Dzieci mogą eksperymentować, bawić się konstrukcjami, rozwiązywać problemy i odkrywać różne aspekty nauki. To rozwija ich kreatywność, umiejętności logicznego myślenia oraz zdolność do pracy w zespole.

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-31
Bardzo sprawna i szybka realizacja zamówienia, super kontakt.
2023-04-29
Sprawnie przeprowadzona transakcja.
pixelpixel