Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GOGLE VR

( ilość produktów: 5 )

Nasze okulary VR to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników wirtualnej rzeczywistości oraz edukacji poprzez nowoczesne technologie. W naszym sklepie znajdziesz gogle VR, które zapewnią Tobie oraz Twoim uczniom niezapomniane wrażenia. Oferujemy także wysokiej jakości oprogramowanie edukacyjne do okularów VR, które przedstawia różne tematy w ciekawy i interaktywny sposób. Nasze okulary VR z kontrolerami to nowoczesne podejście do nauki.

Okulary wirtualna rzeczywistość - nauka przez doświadczenia sensoryczne

Okulary wirtualnej rzeczywistości umożliwiają naukę poprzez doświadczenia sensoryczne, co jest niezwykle pożyteczne w dzisiejszych czasach. Dzięki temu możemy wcielić się w różne sytuacje i scenariusze, które normalnie byłyby dla nas nieosiągalne lub znacznie mniej ciekawe. Nauka z zastosowaniem VR pozwalają nam na wchłoniecie wiedzy w prosty i zabawny sposób, co skutecznie przyspiesza proces uczenia się. Istotną korzyścią jest też to, że dzięki VR mamy możliwość bezpiecznego testowania scenariuszy różnych sytuacji, z którymi w rzeczywistości mielibyśmy trudności. Zestawy VR do nauki stanowią rewolucyjne narzędzie, które gwarantuje lepsze korzystanie z czasu i bardziej efektywną naukę.

Gogle wirtualnej rzeczywistości z kontrolerami i odpowiednie oprogramowanie

Jeśli chcesz zabrać swoich uczniów w fascynujący świat wirtualnej rzeczywistości, to okulary wirtualne to dopiero początek przygody. Potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie do okularów VR, które pozwoli Ci na interaktywną naukę z wielu ciekawych tematów takich jak biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, matematyka, sztuka czy technologia, i wiele innych. Nasze oprogramowanie zapewni dostęp do wirtualnych lekcji, gdzie można na własnej skórze doświadczyć różnych zjawisk oraz zobaczyć wiele rzeczy z bliska. Dzięki temu można łatwiej zrozumieć i zapamiętać nowe informacje. Z naszym oprogramowaniem VR, nauka może stać się przyjemnością, a gogle VR wkrótce będą Twoim najciekawszym narzędziem edukacyjnym.

Okulary VR i skuteczna nauka 

Edukacja wykorzystująca interaktywne lekcje i zestawy okularów VR w szkołach to rewolucyjne podejście do nauczania, które pozwala uczniom przenieść się do specjalnych środowisk edukacyjnych. Badania wskazują, że gogle VR mogą poprawić koncentrację, zaangażowanie i pamięć wzrokową uczniów, dzięki lepszym wrażeniom sensorycznym. Personalizacja treści, które oferuje system Virtual Reality, pozwalają uczniom poszerzyć horyzonty i rozwijać ciekawość świata. 

Rozszerzona i wirtualna rzeczywistość okulary

Rozszerzona rzeczywistość (AR) to technologia, która łączy wirtualne elementy z rzeczywistym otoczeniem, tworząc interaktywną mieszankę obu światów. W edukacji AR może być wykorzystana do tworzenia interaktywnych lekcji, takich jak wirtualne laboratoria, mapy AR, książki edukacyjne z elementami AR, wycieczki wirtualne, interaktywne układy matematyczne i nauka umiejętności praktycznych. Dzięki zastosowaniu AR, uczniowie mają możliwość bardziej zaangażowanego i interaktywnego uczenia się, a nauczyciele zyskują nowe narzędzia do tworzenia atrakcyjnych lekcji, które stymulują wyobraźnię i ułatwiają zrozumienie złożonych tematów.

Gogle do wirtualnej rzeczywistości — funkcje dla nauczyciela

Oprogramowanie do okularów VR dla nauczycieli oferuje zaawansowane funkcje, takie jak wyświetlanie widoku wszystkich uczniów w czasie rzeczywistym oraz śledzenie ścieżki wzroku, co umożliwia nauczycielom lepszą kontrolę nad doświadczeniem edukacyjnym uczniów. Dzięki temu mogą dostosowywać lekcje do indywidualnych potrzeb uczniów, monitorować ich postępy, personalizować treści i interaktywnie współpracować z uczniami podczas lekcji. VR gogle to potężne narzędzie, które pozwala na bardziej angażujące i skuteczne doświadczenia edukacyjne, wykorzystując zaawansowane możliwości systemu VR.

Nasze wysokiej jakości okulary rzeczywistości wirtualnej

Nasze okulary VR oferują jakość premium, dzięki lekkiej i wygodnej obudowie. Wyposażone są w nowoczesny wyświetlacz HD 2K, który zapewnia niesamowitą jakość obrazu. Zastosowany potężny procesor Qualcomm specjalnie zaprojektowany dla urządzeń AR i VR, gwarantuje płynne i zaawansowane doświadczenia w wirtualnej rzeczywistości. Z 100-stopniowym polem widzenia oraz ulepszoną optyką, użytkownicy mogą w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie. Dodatkowo przedni aparat pozwala na interakcje z otoczeniem, rozszerzając możliwości urządzenia. Całość uzupełnia lekki korpus, który wprowadza nowe funkcje, czyniąc nasze najlepsze okulary VR wyjątkowym i zaawansowanym urządzeniem do nauki, rozrywki i pracy. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-06
Super!
2023-04-29
Sprawnie przeprowadzona transakcja.
pixelpixel